Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

 

Ossan Metal, Türkiye’de ikincil alüminyum sektörünün önde gelen üreticisidir. 30 yıllık bilgi ve tecrübesiyle 2021 yılında Osman Oruç tarafından kurulmuştur. Kısa bir zaman diliminde kendi alanında modern ve profesyonel üretim makinelerine sahip olup, yüksek üretim kapasitesine ulaşmıştır. Firmamız, geri dönüşümlü değerli metaller içerisinden alüminyumun kullanım kapasitesinin her geçen gün artacağını öngörmüştür. Bu doğrultuda profesyonel anlamda kaliteli üretim, kurumsallaşan bir yapı, teknoloji ve inovasyona değer vererek yatırım hacmini genişletmiştir. Ossan Metal, otomotiv ve beyaz eşya sektörleri başta gelmek üzere, makine sanayi, ulaşım, mimari, endüstriyel alanlar, havacılık, savunma sanayi, inşaat sektörü gibi birçok alanda hizmetlerini sunmaktadır.

 

 
 

 

 
Misyonumuz

Ossan Metal, alüminyumun geri dönüşümünden ürettiği ürünlerin kalitesini koruyarak ve arttırarak, yenilikçi uygulamaları ile sektöre yön verip ülkemizin geri dönüşüm rezervlerini arttırmaktır.

 
Vizyonumuz

Ossan Metal, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güçlü üretim kapasitesiyle, emin adımlarla markalaşma yolunda, çevre ve yaşam değerlerine saygı duyarak, geri kazanım faaliyetleriyle ülkemize faydalı bir şirket olmaya özen göstermektedir.

Whatsapp
Ossan Metal
Ossan Metal
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1